O nas

Pallza O nas

 

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą w branży opakowań. Od początku działalności najważniejsze jest dla nas zadowolenie klientów, którym dostarczamy najwyższej jakości wyroby w atrakcyjnych cenach oraz w miarę możliwości w jak najkrótszym czasie. Lata prowadzonych przez nas inwestycji zaowocowały pełną niezależnością produkcyjną możliwą dzięki rozbudowanemu zapleczu technologicznemu i logistycznemu.

 

Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży palet oraz skrzyń tekturowych, konfekcją papierów opakowaniowych jak również szerokiej gamy produktów pomocniczych służących do pakowania oraz zabezpieczania pakowanych przedmiotów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży opakowaniowej potrafimy sprostać wszelkim wymaganiom naszych klientów. 
 

 

Nasza misja

 

Degradacja środowiska naturalnego, będąca w znacznej mierze konsekwencją dynamicznego rozwoju globalnej gospodarki, w nowym tysiącleciu utorowała w świadomości konsumentów konieczność podejmowania aktywności, które będą niwelowały szkodliwe skutki działalności człowieka.

 

Globalny kryzys finansowy, który przetoczył się przez rynki finansowe całego świata stał się kołem zamachowym dla rozwoju ekobiznesu. Konsumenci szybko zorientowali się, że ekologiczny znaczy również ekonomiczny. Działając w słusznym przekonaniu o konieczności promowania życia proekologicznego, wprowadzamy na rynek produkty ekologiczne, w 100 % biodegradowalne.

 

Mając na uwadze aktualne trendy i rosnące zainteresowanie społeczeństwa ochroną środowiska zamierzamy umacniać świadomość ekologiczną. Z jednej strony uwrażliwiając na bieżące oraz przyszłe problemy, z drugiej prezentując możliwości i korzyści płynące z korzystania produktów PALLZA, w których firmy mogą partycypować, łącząc ekologię z ekonomią. Produkty PALLZA są w 100 % przetwarzalne i to aż do 7 razy! Co czyni je produktami przyszłości!