Blog

Cover Image

Ekologiczny sposób transportu - skrzynie PALLZA

Transport również może być ekologiczny, jeśli odpowiednio o niego zadbamy. Wykorzystanie papieru a dokładniej tekstury do tworzenia opakowań, wypełnień, palet czy skrzyni, sprawia, że każdy z elementów może podlegać recyklingowi, a dodatkowo możemy odgraniczyć konieczność tworzenia nowych opakować z nowo pozyskanych surowców.

Dlaczego warto zdecydować się na ekologiczny transport PALLZA?

Odpowiednio warstwowy, falisty karton, o dopasowanej grubości cechuje się ogromną wytrzymałością, dzięki temu można przewozić w ten sposób różne produkty. Dodatkowo jest stosunkowo miękki, przez co tworzy warstwę amortyzującą, więc mamy pewność, że dowieziemy nasz ładunek w idealnym stanie. Skrzynie PALLZA doskonale sprawdzają się do przewożenia większych i cięższych przedmiotów. Stawiając na sprawdzone rozwiązania uczynisz swoją firmę bardziej ekologiczną i działającą w myśl zasady zero waste. Warto również zwrócić uwagę na sposób wytwarzania takich opakowań, on również powinien być w pełni ekologiczny.

Tektura jest materiałem, który doskonale poddaje się recyklingowi. Dodatkowo jest wytrzymała i może wytrzymać znaczące obciążenia. Jeśli wybierzesz odpowiedni produkt do swojego towaru, to zapewnisz mu pełne bezpieczeństwo, a samo opakowanie będzie prezentować się doskonale i wskazywać, że los naszej planety nie jest Twojej firmie obojętny.

Czy opakowania PALLZA to jedynie transport?

Takie opakowania można z powodzeniem wykorzystać również do przechowywania. Ich wysoka trwałość sprawi, że nasze pamiątki, czy inne przedmioty, oraz to co ma trafić do archiwum lub magazynu będzie w pełni bezpieczne i będziemy mogli być spokojni o stan tego w kolejnych latach. Dlatego warto w różnych sytuacjach sięgać po ekologiczne i tekturowe opakowania, czy to w celu transportowania materiałów, czy ich odpowiedniego przechowywania. Wybierając wysoką jakość, z pewnością będziemy zadowoleni, z tego, co udaje nam się uzyskać i jak działa nasza firma dbając o środowisko.

Wróć do bloga