Blog

Cover Image

Czy kaszerowanie opakowań tekturowych to dobry sposób na reklamę?

Opakowania tekturowe są praktyczne, ale również stanowią reklamę dla firmy. Muszą wyglądać estetycznie, bo konsumenci zwracają uwagę na pudełka, podczas wyboru produktów. Z kolei producenci, mają okazję zareklamować swoje marki, dlatego jest tak ważne, by każdy nadruk odpowiadał wizerunkowi firmy.

Jakie zadania pełnią opakowania tekturowe?

Opakowania tekturowe są praktyczne, bo można w nich bezpiecznie i wygodnie pakować, a następnie przewozić produkty. Stosowane są od lat przez większość branż. Kartony są wygodne i ekologiczne, dlatego są tak powszechnie stosowane. Występują w różnych wymiarach, bo dopasowywane zostają do konkretnego produktu. Doskonale się też prezentują, gdyż wykonywane są przez firmę PALLZA z najwyższej klasy surowców i różnią fakturą. Mogą być różnej grubości, co zapewnia bezpieczeństwo towaru. Co więcej, ich produkcja jest stosunkowo tania, co nie obciąża specjalnie centy artykułów. W przypadku przedmiotów, które mogłyby ulec uszkodzeniu w transporcie, można je wypełniać różnymi dodatkami. Ułatwiają nie tylko transport, ale też przechowywanie towarów.

Czy kaszerowanie opakowań tekturowych to dobry sposób na reklamę?

Opakowania tekturowe doskonale nadają się do stosowania nadruków informacyjnych i reklamowych. Każda firma stara się wyróżnić swój produkt, więc zleca wykonanie projektu. Druk jest wykonywany specjalną technologią, więc jest trwały na promieniowanie UV i wilgoć. Kaszerowanie opakowań jest sposobem na nadanie pudełkom walorów estetycznych, które wpływają na wizerunek marki, przyciągają wzrok klienta, zachęcając do zakupu. Na każdym opakowaniu jest logo i adres producenta, ale też skład produktu. Grafika odgrywa dziś podstawową rolę w sprzedaży, dlatego firmy przykładają do niej szczególną rolę. Konsumenci kupują oczami, więc opakowanie musi doskonale się prezentować. Jest to okazja do ciekawego i efektownego przedstawienia  marki, co wpływa na decyzje zakupowe i to znacznie częściej niż by się wydawało.

 

Wróć do bloga