ZipaK™

Branża e-commerce z roku na roku rośnie o kilka procent. W 2019 roku obejmowała 62% zakupów konsumentów w Polsce. Biorąc pod uwagę obecne trendy oraz zwiększającą się świadomość,  klienci coraz częściej wybierają rozwiązania ekologiczne w każdej dziedzinie. 

ZipaK™ to łatwy w użyciu, uniwersalny materiał do pakowania przedmiotów o różnych gabarytach. Ekologiczny i biodegradowalny. Dzięki właściwościom zastosowanego kleju naturalnego, powierzchnie klejące łączą się ze sobą nie przywierając do pakowanego przedmiotu.

ZipaK™ usprawni Twój proces pakowania i przygotowania towarów do wysyłki. Swoje przesyłki spakujesz w czasie o wiele krótszym niż dotychczas, a zaoszczędzony czas będziesz mógł wykorzystać w inny pożyteczny sposób. 

I to wszystko przy użyciu wyłącznie jednego rodzaju opakowania. Nie potrzebujesz już kilku rozmiarów pudełek by wysyłać swoje produkty. Wystarczy ZipaK™, który dopasuje się do kształtu Twojego produktu. Ponadto, ZipaK™ nie wymaga użycia dodatkowych materiałów do pakowania, takich jak np. taśma klejąca. 

 

 

 

 

 

Poniżej kilka parametrów technicznych:

  • Dostępny w różnych gramaturach: 100, 150, 200 gsm
  • Dostępny w rolkach: szerokość 10 - 100 cm, nawój 90 metrów
  • Dostępny w arkuszach na życzenie klienta
  • Dostępny w wersji brązowej oraz transparentnej

Jeżeli szukasz ekologicznego zamiennika opakowań foliowych, a ważna jest dla Ciebie transparentność opakowania, to ZipaK™ TR jest odpowiednim rozwiązaniem dla Ciebie. Jest równie łatwy w użyciu, a do tego w 70 % transparentny.